Choď na obsah Choď na menu
 


Free Cursors

 

 

www.bigoo.wswww.bigoo.wswww.bigoo.wswww.bigoo.wswww.bigoo.wswww.bigoo.wswww.bigoo.wswww.bigoo.wswww.bigoo.wswww.bigoo.ws

 

 Miley_Cyrus_Wallpaper.png miley cyrus image by txd6295

 

Miley Cyrus sa rodným menom volá Destiny Hope Cyrus. Narodila sa 23.11.1994  v Naschville v štáte Tennessee.Jej otec sa volá Billy Ray Cyrus. Jej mama sa volá Leticia Cyrus (Tish) po 2-krát vydatá. Jej súrodenci sa volájú Christopher,Noah Lindsay,Brainson   Chance,Brandy,Trace..... Obľúbená farba  je  preňu ružová. Obľúbený šport roztlieskavanie,byciklovanie..!!! 21488360.png Miley Cyrus image by xMileyAddictMiluje pop rock a  jej ročné obdobie je LeTo. -.- Najradšej z jedla : čína a strašne miluje kučup..-:D Hobby ved predsa nakupovačky to je pre Miley raj na zemmii. Najradšej má psíkov a zvieratká ktoré má na farme v Tennessee.

 

Ako vzniklo meno Mileyy??:_: xD

Ked´ bola malá, stále sa usmievala, a tak jej otec začal hovoriť ,, Smiley,,. Neskôr z toho vzniklo ,, Miley,, ! V roku 2008 si ,, Smiley,, svoju prezývku zlegalizovala,a tak sa dnes oficiálne volá Miley Ray Cyrus ! Meno Ray prevzala po svojom otcovi, pretože si ho veľmi váži.