Choď na obsah Choď na menu
 


Scrolling Glitter Text Generator & Myspace LayoutsScrolling Glitter Text Generator & Myspace LayoutsScrolling Glitter Text Generator & Myspace LayoutsScrolling Glitter Text Generator & Myspace LayoutsScrolling Glitter Text Generator & Myspace LayoutsScrolling Glitter Text Generator & Myspace LayoutsScrolling Glitter Text Generator & Myspace LayoutsScrolling Glitter Text Generator & Myspace LayoutsScrolling Glitter Text Generator & Myspace LayoutsScrolling Glitter Text Generator & Myspace LayoutsScrolling Glitter Text Generator & Myspace LayoutsScrolling Glitter Text Generator & Myspace LayoutsScrolling Glitter Text Generator & Myspace Layouts

Určite poznáte veľmi známu herečku či speváčku Vanessu Anne Hudgens ,ktorá sa narodila 14.decembra  v roku 1988 v Salisan v štáte California. Je filipínsko-čínsko-portorikánsko-irskeho a americko-indiánského pôvodu. Jej kariéra začala v divadlách keď mala 8 rokov.Hrávala úlohy ako napr.: Evita, Carousel, The Wizard of Oz, The King a I, The Music Man, Cinderella, a Damn Yankess. Vanessa začínala v divadlách a keď jej kamarátky nmohli ísť na reklamy tak ich zaskočila a bol to pre Vanessu štart do sveta reklám a nie iba to. Vanessa v roku 2003 si zahrala vo filme Trinástka a v lete 2004  si zahrala vo filme Thunderbirds.Objavila sa aj na stanici disney channel. Zahrala si v Zack a Cody. A neskôr dostala rolu Gabrielli Montez v High School Musical.Tento celvečerný film či muzikál sa stal obľúbeným. Vďaka účinkovaniu v High School Musical Vanessa dostala ponuku nahrávať svoje prvé CD.Jej prvé  CD obsahuje pop, rock, electroniku a R&B. Volá sa"V" a bolo vydané 26.septembra, 2006.

 

Zábava s Vanessou:Vanessa keby vedela po slovensky určite by to písala za mňa. Ale teraz ju zaskakujem. Ahojte decká. V  tejto rubrike world of vanessa je celkom kopec zábavy. Nájdete tu môj životopis,v ktorom hovorím o svojom živote. Kde som ako malá hrala a ako som sa dostala do sveta šoubiznisu. Ale teraz tá dobrá zábava so mnou.

 

 

 

 

                                           Obleč si ma!!

                        Chceš byť moja osobná vizážistka!!Len Klik