Choď na obsah Choď na menu
 


Scrolling Glitter Text Generator & Myspace LayoutsScrolling Glitter Text Generator & Myspace LayoutsScrolling Glitter Text Generator & Myspace LayoutsScrolling Glitter Text Generator & Myspace LayoutsScrolling Glitter Text Generator & Myspace LayoutsScrolling Glitter Text Generator & Myspace LayoutsScrolling Glitter Text Generator & Myspace LayoutsScrolling Glitter Text Generator & Myspace LayoutsScrolling Glitter Text Generator & Myspace LayoutsScrolling Glitter Text Generator & Myspace Layouts

Aby si mohol čítať Klub Záhad musíš mať vybavenie ,ktoré ti dal Klub Záhad. Príjemné čítanie...

Superlupa

Niektoré obrázky alebo aj odpovede na otázky sa ti javia ako nič. Superlupou môžeš zistiť čo na obrázkach je. Aby sa ti ukázal dobré obrázok , musíš si s lupou pohybovať .

 

Klub Záhad Príloha

Do tejto knihy dal spisovateľ Thomas Brezina aj prílohu ,ktorá je vždy na konci príbehu. V prílohe sú od Vicky,Jupa a Nicka rôzne rady ,vtipy a aj strašidelné triky.

Ako si na to s odvahou?

Ak si čítal celý príbeh a odpovedal na všetky otázky bez toho aby sa si pozrel odpoveď na konci prílohy Klubu Záhad je stupnica a ten biely panáčik si ty a v každej odpovedi sú body. Koľko si spolu získal toľko sa ti pripíše do stupnice!