Choď na obsah Choď na menu
 


 

Poviem vám .Každý klub musí mať členov . Klub Záhad má troch hlávných členov. Teraz vám napíšem pár vecí  o nich. Príjemné čítanie.

 

www.bigoo.wswww.bigoo.wswww.bigoo.wswww.bigoo.wswww.bigoo.wswww.bigoo.wswww.bigoo.wswww.bigoo.wswww.bigoo.wswww.bigoo.wswww.bigoo.ws

 

Ahojte volám sa Jupiter Katz. Mám 13 rokov. Od narodenia mám rozježené vlasy ,všade so sebou nosím zápisník a ako domáce zviera chovám skroteného havrana Koxa. Som špecialista na prízraky všetkého druhu , varenie a chaos ...   môj obľúbený výrok : Kto je poriadkumilovný, je iba lenivý hľadať v neporiadku!

 

 

 

 

 

 

 www.bigoo.wswww.bigoo.wswww.bigoo.wswww.bigoo.wswww.bigoo.ws

Volám sa Vicky Schneiderová a mám tekmer 13 rokov. Nosím okuliare a mám ceruzku za uchom. Vždy mám pri sebe žuvačky a nemôžem vystáť matiku. Poznám aj jednu ozajstnú príšeru .Mladšieho brata Nicka. So špecialistka na kone , riešenie hádaniek a tajuplné staré stavby . Obľúbený výrok je Prečo zostáva tak veľa času do konca mesiaca, ked´ som už minula vreckové?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

www.bigoo.wswww.bigoo.wswww.bigoo.wswww.bigoo.ws

 

Moje meno je Nick Schneider .Som 11 ročný . Mám vlasy červené ako mrkva. Vždy nosím kapucňu alebo šiltačku , ktorých mám celú zbierku. V každých nohaviciach mám veľa vreciek. Som špecialista na žartíky, šport , bláznivé nápady a zlostenie staršej sestry . Môj obľúbený výrok : Ak zbadám ako v kľúčovej dierke , schováva sa za ňou príšera!