Choď na obsah Choď na menu
 


 

 

Obrázok(WAD) -World Animal Day

Svetový Deň Zvierat 

Určite ste už počuli o svetovom dni zvierat. Lebo aj zvieratá sú bytosti ,ktoré máme si ochraňovať.  Niektorý ludia robia najhoršie veci na svete . Robia na zvieratkách rôzne pokusy .Napríklad: vyrábajú rôzne malovátka a iné líčidlá.

A preto tento deň má býť tým aby si všetci ludia uvedomili , že zvieratká patria medzi nás. Radšej makeup alebo krasný hafko , ktorý sa s vami bude maznať a zabávať?   Tento sviatok sa bude oslavovať určite aj v každej ZOO na svete. Opice sa budú tešiť , klokany budú skákať , že dostánu toľko radosti. Ako je pre nás Deň Deti.  Určite prídu  do každej ZOO veľa návštevníkov. Ja mám najbliežšie Bojnickú ZOO.

 

toto je iba pre zaujímavosť - Chodím na krúžok , ktorý je zameraní na chovateľsko turistický a tam je veľa zábavy. Budeme aj chodiť do ZOO Bojnice a budeme chodiť do ZOO školy . Minule sme kreslili zvieratká , ktoré dáme do ZOO časopisu. Keby ste aj vy chceli chodiť na takýto krúžok, ktorý u vás na škole  nie je . Sú tam aj určité podmienky. Musíte  bývať v Partizánskom alebo v okolí. Možno , žeby moja p.u Kližanová by vás zobrala. Možno ak nechodíte na Zš Nádražná 955 Partizánske tak vás nezoberie na chovateľsko turistický .Alebo možno hej .

 

 

 

 

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

wad

(Adminka-Mell, 30. 9. 2009 16:27)

Plíži sa 4.október tento den oslavujte aj vy